ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Лівії переглянуть закони системи згідно із законами шаріату

Велика Епоха
Глава Національної перехідної ради (НПР) Лівії Мустафа Джаліл вчора проголосив країну вільною від «тисячолітнього фараона» Муаммара Каддафі і оголосив, що нова Лівія буде будуватися на основі норм ісламського шаріату.

Глава Національної перехідної ради (НПР) Лівії Мустафа Джаліл. Фото: Getty Images
Глава Національної перехідної ради (НПР) Лівії Мустафа Джаліл. Фото: Getty Images
Як передає офіційну заяву Мустафи Джаліла «Еuronews», нова правова лівійська система і конституція будуть засновані на ісламській релігії, бо Лівія ― мусульманська країна. Закони ж, що суперечать ісламським віровченням, припинять своє існування. Зокрема, будуть обмежені відсотки по банківським кредитам, і лівійським чоловікам буде дано право мати до чотирьох дружин.

Також протягом листопада члени НПР мають намір сформувати тимчасовий уряд і почати підготовку до проведення загальних виборів постійного уряду.

А в цей час тіло вбитого Муаммара Каддафі влада виставила на загальний огляд в Місраті, в промисловому холодильнику одного з супермаркетів міста. Поряд із його тілом лежить і тіло його вбитого сина Мутассіма.

Нагадаємо, полковник М. Каддафі був убитий пострілом у голову 20 жовтня, в той час, коли він, рятуючись від сил НПР, хотів втекти зі Сирта. У своєму заповіті він просив не омивати його тіла і поховати в одязі, в який був одягнений на момент смерті. Він також просив поховати його на кладовищі поблизу міста Сирт, поруч з могилами рідних і близьких. Поки в Перехідній раді немає єдиної думки щодо подальшої долі тіла поваленого лівійського лідера.