• В Амурській області розбився літак Су-24

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 20 жовтня 2011 року
Сьогодні в Серишевському районі Амурської області, близько 12 години за місцевим часом, при посадці на аеродромі «Українка» зазнав аварії літак Су-24. Весь екіпаж бойової машини загинув.
Як повідомляє «Порт Амур», при посадці літака не розкрилася його передня стійка шасі, через що він вилетів за межі злітно-посадочної смуги, корпус машини зіткнувся з землею і загорівся. У результаті аварії пілот і штурман загинули. На ліквідацію вогнища пожежі був направлений рятувальний загін.
Літак Су-24 переганявся з авіабази Воронежа у Приморський край на аеродром «Воздвиженка» для проведення ремонту. На аеродромі ж військової бази «Українка» екіпаж хотів заправити паливом свій повітряний корабель.
За попередніми даними військової прокуратури Білогірського гарнізону, яка проводить перевірку безпеки польотів, причиною аварії могла бути відмова одного з вузлів літака. За фактом аварії Су-24 порушено кримінальну справу.
За даними Міноборони Росії, зараз на Далекому Сході проходять командно-штабні навчання, в яких задіяно 15 стратегічних бомбардувальників з частин Серишевської авіаційної бази ВВС.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...