• Китайські спецоргани охорони зміцнюють позиції в Україні

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 24 жовтня 2011 року
У Києві, в рамках українсько-китайських відносин днями відбулася зустріч керівництва Управління державної охорони України з представниками Центральної служби охорони КНР.
Як повідомили в прес-службі Управління державної охорони (УДО) України, сторони розглянули основні моменти проекту договору про співпрацю та взаємодію між правоохоронними спецслужбами двох країн, зокрема, механізми обміну інформацією та досвідом.
На думку сторін, ця співпраця гарантує «високий рівень попередження виникнення міжнародного тероризму і забезпечення безпеки, як державних діячів, так і пересічних громадян».
У той же час, більшість західних країн розцінюють Китай як проблемну країну в області прав людини, а міжнародні організації, такі як Хьюман Райтс Вотч, Міжнародна Амністія та інші, документально свідчать про порушення в Піднебесній міжнародно-визнаних норм в області прав людини.
Серед них можна назвати такі, як політика смертної кари, політика «одна сім'я ― одна дитина», політика «культурної інтеграції» в Тибеті етнічних китайців, переслідування руху Фалуньгун, який розцінюється режимом як «антикомуністичний елемент», а також відсутність захисту свободи преси та релігії.
Зауважимо, візити китайської делегації значно почастішали після червневого візиту цього року в Україну лідера КНР Ху Цзіньтао.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...