• У Саркозі народилася дочка

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 жовтня 2011 року
Ніколя Саркозі вже в четвертий раз став батьком. У той же час він став першим президентом Французької Республіки, який поповнив сім'ю в період своїх повноважень.
Ніколя СаркозіНовонароджена Джулія (по латині ― Giulia) стала першою дитиною у подружжя, хоча в обох є діти від попередніх шлюбів. У Карли Бруні вже є 10-річний син від першого шлюбу, а у Ніколя Саркозі від попередніх шлюбів ― троє синів.
Про вибір імені для дівчинки молода мама розповіла на порталі Carlabrunisarkozy.org. На італійський манер прочитати його можна як Джулія, а на угорський ― Юлія. Як виявилося, у першої леді Франції італійське коріння (вона родом із Туріну), а у французького президента ― наполовину угорські, його батько з Угорщини.
Як повідомляє France Press, дівчинка народилася в минулу середу. Саркозі всього кілька разів відвідав дружину в клініці, оскільки змушений був виїхати до Франкфурту на зустріч з канцлером Ангелою Меркель. Після прибуття з Німеччини, він одразу ж з аеропорту попрямував до дружини та доньки у клініку «Ля Мюетт».
А за цей час Карла Бруні отримала численні вітання з приводу радісної події. «Я зворушена всіма поздоровленнями, які отримую після появи на світ нашої Джулії. З нагоди цього я і мій чоловік висловлюємо подяку всім тим, хто висловив нам свою симпатію», ― сказала вона.
У той же час прес-служба президента Франції передає, що від Ніколя Саркозі не буде ніяких офіційних заяв з нагоди народження дочки, оскільки вважає це «особистою справою сім'ї».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...