• У Євпаторії за 5 годин згорів універсам

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 24 жовтня 2011 року
В Євпаторії АР Крим у суботу, 22 жовтня згорів двоповерховий торговий комплекс на проспекті Перемоги, незважаючи на п'ятигодинну роботу працівників МНС по ліквідації вогнища. Як заявляють очевидці, пожежники «особливо і не намагалися» локалізувати пожежу.
«У будівлі Торгового універсаму "Євпаторія" розміщувалися магазини з промисловими товарами, побутовою хімією та продуктами харчування. На гасіння пожежі було кинуто 65 осіб. З палаючої будівлі евакуйовано 120 осіб. У будівлі обгоріли стіни, вікна та стеля площею 900 кв.м.», ― повідомили в кримському управлінні МНС.
За словами очевидців події, пожежники, що прибули за викликом, довго намагалися знайти джерело загоряння, пояснюючи це сильним задимленням, як пише газета «Сегодня». В масках і кисневих балонах, вони, один за іншим, проникали всередину приміщення, оповитого густим чорним димом, але, вибігаючи на вулицю, нарікали, що через нього всередині нічого не видно. Так, оточений торговими наметами універсам палахкотів протягом 5 годин.
За твердженнями торговців ринку, торгуючих біля універсаму, спалах стався в коморі через замикання в електропроводці. За свідченням інших очевидців ― пожежа спалахнула у весільному салоні.
Як відзначає «РІА Новий регіон», працівники торгового дому в Євпаторії схиляються до версії навмисного підпалу комплексу, і що нібито пожежникам поступив сигнал не гасити його.
Постраждалі торговці заявляють, що підпал був вигідний господарям торгового будинку «Мир ― один», що будується поруч. «Пожежні працювали без керівництва і хаотично, та й особливо не намагалися локалізувати пожежу. Не можна сказати, що вони загасили пожежу, вона сама по собі припинилася, і просто все згоріло».
У МНС поки не називають причину НП. Однак характер загоряння, час події (в 14:14) і повільне поширення вогню, схиляють на користь версії про замикання проводки.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...