• Янукович наказав губернаторам визначити стратегічні напрями розвитку територій

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 2 листопада 2011 року
Ряд регіонів України працюють за застарілими стратегічними документами розвитку областей. Про це Віктор Янукович заявив сьогодні на розширеному засіданні Кабінету Міністрів.
Віктор ЯнуковичПрезидент зазначив, що в 14 регіонах до цих пір відсутні стратегічні плани, затверджені на період до 2015 року. Він закликав губернаторів і голів облрад до кінця цього року розглянути ці документи і визначити «пріоритети».
«Якщо ви будете сидіти і чекати ― дочекаєтеся», ― застеріг глава країни присутніх на засіданні. «Реформи повинні працювати, в першу чергу, в регіонах ... Я вимагаю від усіх регіональних керівників розуміння суті реформ та конструктивної роботи з їх пояснювальним супроводом та наповненню змістом. Це не просто формальність», ― додав він.
Глава держави також розкритикував виконавчу владу в неготовності до впровадження реформ у рамках Програми економічних реформ на 2010-2014 роки. Він пов'язав це з невмінням або небажанням керівників піти від застарілих методів управління. «Люди чекають конкретних справ, а чують лише про плани. Вважаю, що затягування важливих реформ є реальною загрозою, тому що відсутність підтримки наших дій може дискредитувати саму ідею модернізації країни», ― підкреслив Президент.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...