• Пожежні знову гасили євпаторійський універсам

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 31 жовтня 2011 року
У Криму в суботу в третій раз горіла двоповерхова будівля Торгового Універсаму «Євпаторія». На цей раз спалах відбувся у холодильний камері. Постраждалих немає.
Пожежа сталася в центрі ЄвпаторіїЯк повідомляє «Крим.Коментарі» з посиланням на прес-службу ГУ МНС України в АРК, спалах стався о 13:00. У результаті згоріла холодильна камера площею 6 кв. метрів. Причина загоряння та завдані збитки встановлюються.
Нагадаємо, тижнем тому, 22 жовтня в ході пожежі Універсаму «Євпаторія» на проспекті Перемоги, 53, були евакуйовані 120 людей. На ліквідацію ПП було витрачено 5 годин. Вогонь знищив 900 кв. м площі. Через день в цьому самому місці, сквозняком роздуло тліючі під завалами уламки і знову довелося гасити пожежу.
Глава міськуправління економічного розвитку і торгівлі Марина Байдецька повідомила, що торговців, у яких тут були єдині робочі місця, поставлять на облік у центр зайнятості. «Погорільці зараз перебувають у шоковому стані і розгрібають весь той жах, який відбувся», ― сказала вона. Однак, компенсувати їм понесені фінансові витрати ніхто не буде, хіба що це зроблять страхові компанії, якщо товар був застрахований, повідомляє Кримське інформаційне агентство
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...