• Київських медиків забезпечать службовим житлом і безкоштовним проїздом

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 27 жовтня 2011 року
Влада Київської державної адміністрації (КМДА) прийняла рішення забезпечити сімейних лікарів, які працюють в амбулаторіях столиці, а також медпрацівників первинної ланки службовим житлом і безкоштовним проїздом у міському транспорті.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА. Члени Координаційної ради з питань проведення реформування системи охорони здоров'я в Києві протягом місяця розроблять і представлять голові міськадміністрації Олександру Попову на затвердження план заходів з надання житла сімейним лікарям.
З цією метою Рада хоче розглянути питання щодо прискорення будівництва житлового будинку по вул. Підвисоцького, 4-в для штатного персоналу медичних закладів комунальної власності. Також передбачається скоординувати побудову житлових будинків економ-класу для медпрацівників під службове житло. Будівництво передбачено на лівому і правому березі столиці протягом наступних двох років.
У той же час буде вирішено фінансове питання про виділення коштів на купівлю 50 квартир з метою подальшого їх надання медпрацівникам первинної ланки (дільничних служб, швидкої медичної допомоги та фельдшерсько-акушерських пунктів муніципальних установ охорони здоров'я) в якості службового житла.
Крім житлового завдання, Координаційна рада КМДА вирішить питання безкоштовного проїзду сімейних лікарів у громадському транспорті.
Нагадаємо, 25 жовтня Олександр Попов в телеефірі каналу «Київ» заявив, що наступного року в усіх районах Києва заплановано будівництво службового житла для двірників, оскільки ЖЕКи столиці відчувають дефіцит робочих з комплексного прибирання.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...