• Ізраїль завдав авіаудари по сектору Газа

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 27 жовтня 2011 року
Сьогодні ізраїльські бомбардувальники завдали авіаудари по трьом базам і складу з боєприпасами, розташованими на території сектора Газа. Повідомлень про постраждалих не надходило.
Ізраїль наніс авіаудари по Сектору ГазаПро це повідомила щоденна ізраїльська газета The Jerusalem Post з посиланням на прес-службу армії оборони Ізраїлю. Причиною такої атаки стали три ракетних удари, випущені минулої ночі по Ізраїлю з палестинської території. Ракети впали на околицях Ашдоду і Бней-Аішу. У передмістях Тель-Авіва була оголошена повітряна тривога. Загиблих і поранених не виявлено.
Нинішнє зіткнення Ізраїлю з сектором Газа стало першим після укладення мирних переговорів щодо обміну ув'язненими між двома сторонами. Так, 18 жовтня Ізраїлю був переданий полонений офіцер Гілад Шаліт, який перебував у в'язниці ХАМАСа п'ять років. У свою чергу Єрусалим звільнив 477 палестинських ув'язнених, ще 550 чоловік будуть передані пізніше.
Поки невідомо, яке палестинське угруповання стояло за останнім артобстрілом Ізраїлю. На думку ізраїльської розвідки, зараз ХАМАС не зацікавлений у розпалюванні військового конфлікту. Як зазначає ізраїльська газета «Гаарец», ймовірно, за цими ударами стоять бойовики однієї з палестинських угруповань, що конкурують з рухом ХАМАС.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...