• Черновецький подав судовий позов проти Кличка

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 25 жовтня 2011 року
Черновецький подав судовий позов проти Кличка


Мер Києва Леонід Черновецький вчора подав до суду позов проти Віталія Кличка за те, що той образив його честь і гідність, передає телекомпанія ТВі
 
Мер також вимагає від лідера партії «Удар» негайно з'явитися до прокуратури з відомими йому фактами про нібито «злочинну діяльність» київського голови, про яку він заявив у ЗМІ, розраховуючи на безкарність. Текст позовної заяви має в розпорядженні ЛігаБізнесІнформ,  як про це заявляє саме видання.
Л. Черновецький зазначив, що негайно відреагувати його змусили «мерзенні і безперервні образи» з боку деяких «політиків-невдах», що претендують на пост мера столиці на найближчих виборах.
«Ніде ― ні в Україні або за її межами немає жодних доказів моєї протиправної діяльності. І всі заяви про так звану мою причетність до зловживань на посаді мера безпідставні. Це наклеп. А все, що я робив, будучи мером Києва, погоджував з думкою киян і робив це по совісті», ― сказав він.
У той же час пан Черновецький визнав, що, ймовірно, зробив чимало помилок, але «не робить помилок той, хто нічого не робить», додав він.
Незважаючи на те, що київський голова не сподівається на перемогу в судовому розгляді, він все одно має намір захищати в суді свої честь і гідність.
Зі свого боку лідер партії «Удар» Віталій Кличко з іронією сказав, що поки не отримував ніяких позовних заяв від мера. Він також вважає, якщо той хоче зустрітися з ним у суді, то це буде прекрасною можливістю для киян та ЗМІ споглядати «мера на засланні». 
Нагадаємо, днями Віталій Кличко заявив про те, що має намір балотуватися в мери Києва, і висловився з приводу Леоніда Черновецького, що той вкрав 70 млрд. гривень і при цьому подорожує за кордон, і не ходить на роботу, як повідомляє прес-центр партії «Удар».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...