• У столиці Галичини відгриміло відкриття євро-арени

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 31 жовтня 2011 року
Останній, четвертий євро-стадіон країни, який у червні наступного року прийме футбольні матчі Євро-2012, урочисто відкрили у Львові ввечері 29 жовтня.
Арена ЛьвівНа відкриття «Арени Львів» прийшло близько 30 тисяч чоловік. Після того, як хлопчик і дівчинка перерізали символічну стрічку, і на сцені з'явилися львівські спортсмени-ветерани футбольної команди «Карпати» Степан Юрчишин, Ігор Кульчицький, Ростислав Поточняк, боксер Андрій Котельник і плавець Георгій Прокопенко, стадіон був офіційно відкритий. По сцені «прокотився» величезний м'яч-полотнище, що відкривав вздовж свого шляху напис із людей «Арена-Львів», повідомляє РБК-України
Слідом за цим урочисте відкриття євро-арени перетворилося на мегакарнавал, що включав сцени історії зародження Львову: перші поселення, підпал міста і перемога Данила Галицького. Кульмінацією вистави стала землячка Руслана зі своєю новою піснею «Давай, грай». Правда, її виступ затьмарило несподіване падіння: коли співачка покидала сцену, її збив з ніг танцюючий танцюрист-волонтер, який тут же допоміг піднятися. Усього в шоу виступили дві тисячі танцюристів.
Загалом глядачі залишилися задоволені барвистим відкриттям арени, не зважаючи на незакінчені будівельні роботи, що кидалися в очі. Народ не затьмарили ні довгі дроти, що тяглися по землі між глядацькими секторами і недороблений дах, ні будівельний кран, що стояв біля входу. Тільки поява інформаційного ролика з промовою Віктора Януковича викликало обурений гул з трибун.
Раніше, 28 жовтня Микола Азаров відрапортував Президенту України, що всі будівельні роботи завершені, і стадіон готовий до відкриття. Однак, за словами мера Львова Андрія Содового, об'єкт ще «сирий», і роботи тут триватимуть.
Нагадаємо, трьома тижнями раніше, 8 жовтня в столиці України відбулося урочисте відкриття НСК «Олімпійський» за участю 2500 волонтерів та близько 500 артистів з усього світу.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...