• Пільги громадянам скорочуватися не будуть

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 2 листопада 2011 року
Незахищеним верствам населення пільги скорочуватися не будуть, більше того, наступного року вони піднімуться на 25%. Про це сьогодні заявив Віктор Янукович на розширеному засіданні Кабінету Міністрів, повідомляє прес-центр Президента України.
Пільги громадянам скорочуватися не будутьГлава держави також вказав на важливість проведення серед громадян України масштабної роз'яснювальної кампанії по тій роботі, яка зараз ведеться з упорядкуванням пільг. Він порекомендував депутатам не ховатися і чекати, поки натовпи людей будуть приходити під стіни Верховної Ради і ламати паркан, а постійно виходити в суспільство і вести діалог.
«Треба людям пояснити, що ми не збираємося скорочувати ніякі пільги. Ми будемо їх тільки вдосконалювати. Ми націлені підвищити рівень захисту найбільш вразливих верств населення», ― сказав він і нагадав, що зараз скорочуються витрати на утримання державного апарату з метою економії державних коштів.
Відзначимо, вчора Президент обговорював питання прийнятих рішень по пільгах з Віце-прем'єр-міністром, Міністром соціальної політики Сергієм Тігіпко. Зокрема, той поінформував В. Януковича, що пільги «чорнобильцям» та «афганцям» не були зменшені ні на 1%. Навпаки, на наступний рік передбачено їх підвищення на 25%. Про це глава держави сказав у своїй промові на засіданні Кабміну.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...