• Роман Ландик і його жертва підписали мирну угоду

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 31 жовтня 2011 року
Марія Коршунова сьогодні підписала мирну угоду з Романом Ландиком, яка полегшує обставини при розгляді його справи у суді. Більше дівчина не має до кривдника претензій.
Марія КоршуноваЗа відомістю адвоката Коршунової Ігоря Зазимкіна, сьогодні ця заява була передана до Ленінського райсуду Луганська, як повідомляє телекомпанія сім'ї нардепа від ПР Володимира Ландика «Ірта-FAX», де відбулася прес-конференція.
«Ми часто зустрічалися з Володимиром Івановичем (Ландиком), з'ясовували всі виникаючі питання та всі їх урегулювали. Претензій до Романа Ландика у нас більше немає», ― сказав адвокат.
Про суму компенсації Зазимкін відмовився відповідати, лише зазначив, що зараз Марія почуває себе нормально і на здоров'я не скаржиться. «Я не хочу уточнювати подробиці мирової угоди. Це некоректне питання. Тим більше, що був урегульований не тільки цей пункт, але і багато інших», ― сказав він.
Адвокат також додав, що, оскільки цей конфлікт сильно мусувався в ЗМІ, Марія не хоче спілкуватися з пресою. «Коли стався конфлікт, у неї тільки зав'язалися близькі стосунки з одним молодим чоловіком. До цього вона з Романом Ландиком знайома не була. Спілкування ж з пресою може позначитися на її кар'єрі фотомоделі. Через спотворену інформацію, що поширилася в ЗМІ, вона вже втратила контракт із західними партнерами. Можливо, в майбутньому вона й піде на зустріч з журналістами», ― зазначив І. Зазимкін.
Нагадаємо, Роман Ландик знаходиться в Луганському СІЗО з 24 вересня 2011 року за побиття землячки Марії Коршунової. Інцидент стався 4 липня 2011 року в місцевому ресторані «Баккара». Внаслідок дівчина потрапила до лікарні зі струсом мозку і побоями. Сам же Ландик заперечував факт події, хоча мав місце факт його втечі до Росії, де він був затриманий і доставлений в СІЗО Краснодара. Звідти «опального депутата» екстрадували в кінці вересня для суду на батьківщину
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...