• Чорнобильські організації вирішили більше не протестувати

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 2 листопада 2011 року
Чорнобильці припинили протести в світлі прийняття рішень Кабінетом Міністрів їхніх вимог.
Про це заявив член ГО «Чорнобильський спас» Петро Прокопенко, який входив до переговорної групи, повідомляють Українські новини
«Те, що люди не розходяться ― це просто піар певних політичних сил. Керівники ж, які організували ці акції, прийняли рішення припинити протести», ― сказав Прокопенко. Він також додав, що в Кабінеті міністрів взяли до уваги їх вимоги.
«Сьогодні ми озвучили перед Сергієм Тігіпко всі питання, які нас хвилюють. Нас почули, і вже віддані відповідні вказівки на місця та Пенсійному фонду. У першу чергу будуть відкликані незаконні документи. Пенсії всім чорнобильцям будуть виплачуватися в колишніх розмірах», ― додав він.
Прокопенко також зазначив, що будуть встановлені гарячі телефонні лінії, на випадок, якщо виникнуть проблеми з виплатами пенсій. Питання будуть вирішуватися щодо кожного конкретного випадку.
Нагадаємо, вчора близько 1 500 чорнобильців почали нову хвилю пікетування Верховної Ради, вимагаючи не скасовувати їх соціальні пільги. Сьогодні вранці вони знову продовжили акцію протесту,  але вже біля Кабінету міністрів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...