• Мітингувальники біля Верховної Ради знову ламають паркан

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 3 листопада 2011 року
Сьогодні у Верховної Ради станом на 10-у годину ранку зібралися на мітинг 600―700 учасників акції «Вперед!». Вони вимагають саморозпуску парламенту. Кількість протестуючих збільшується.
На паркан, що навколо парламенту, закріплені плакати з гаслами: «Міліція! Досить жирувати за наші гроші! Будьте з народом!», «ГЕТЬ! Верховну зраду!», «Злодії! Забрали гроші, заберіть і наші болячки: цукровий діабет, астму, рак!», «Геть Барабаса, геть Ананаса!», «Зупинили атом ― зупинимо і свавілля Кабміну!». Також люди тримають гасла, що закликають владу піти у відставку.
Бійці спецпідрозділу «Беркут» вистроїлися шеренгами і охороняють входи до парламенту. У той же час, в парк продовжують прибувати як патрульні машини з правоохоронцями, так і групи активістів з усіх регіонів України, повідомляє УП
Час від часу мітингувальники розхитують паркан біля Верховної Ради України. Бійці «Беркута», що розосереджені вздовж паркану, надягли шоломи, але ще не втручаються.
Серед учасників протесту більшість представників різних громадських організацій. Віддалік тихо розташувалися чорнобильці. Вчора керівники їхніх організацій заявили, що не будуть більше протестувати, досягнувши домовленості з представниками Кабінету міністрів.
Разом з тим, на акції з'явилися червоні прапори соціалістичної партії, після чого організатори «Вперед!» Попросили прибрати їх, так як протест аполітичний.
Відзначимо, в Київську міськадміністрацію було подано більше 15 заявок від 16 політичних партій і громадських організацій на проведення сьогодні у столиці акцій протесту, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС у Києві. Очікується, що в цілому в мітингах візьмуть участь до 40 тисяч чоловік. Акції пройдуть на Хрещатику (до 30 тис. осіб), біля Верховної Ради і Печерського районного суду Києва.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...