• Син Каддафі має потребу в терміновій хірургічній операції

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 листопада 2011 року
Молодшому синові Муаммара Каддафі Сейф аль-Ісламу, який перебуває під вартою в місті Зінтан, потрібна термінова операція на правій руці через прогресуючу гангрену, заявляють медики.

Рана в занедбаному стані й потрібна ампутація двох пальців правої руки, тому що тканини травми омертвілі. Вказівний палець перебитий у середньої фаланги, яка повністю роздроблена. Те ж саме і з великим пальцем, сказав український лікар Андрій Мураховський, який працює в Зінтані.

«Я перев'язував його руку. Два пальці частково відсутні. Це не схоже на тортури. Порізи рівні. Швидше за все, їх відірвало вибухом. Обставини мені не відомі. Але рани старі, вже є ознаки некрозу», ― прокоментував він репортерам новин «Росія 24» на Вести.ру.

Сейф аль-Іслам також підтвердив, що близько місяця тому був поранений під час повітряного бомбардування НАТО.

Медики побоюються з приводу бездіяльності, що загрожує життю молодшому синові Каддафі. «Інфекція потрапить у кров і відбудеться запалення кісткового мозку та кісткової тканини», ― сказав лікар. Однак, місцеві ополченці побоюються перевозити бранця в госпіталь через те, що його можуть там вбити. У той же час, щоб доставити Сеіф-аль-Іслама до хірургії, потрібна численна охорона.

Нагадаємо, Сеіф-аль-Іслам Каддафі був захоплений в полон на півдні країни 18 листопада 2011 року та доставлений в місто Зінтан, де очікує початку судового процесу. Суд повинен початися через два місяці.
Підписатися:

Коментарі