• У Каїрі горить бібліотека Американського університету

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 23 листопада 2011 року
Сьогодні під час зіткнень між демонстрантами та співробітниками сил безпеки в районі каїрській площі Тахрір загорілася будівля бібліотеки Американського університету.
Пожежа спалахнула після того, як у вікно будівлі була кинута газова шашка, повідомляє місцева преса. Не виключено, що шашку випустили поліцейські в бік протестувальників, які розташувалися на даху вузу, і в приміщення вона потрапила випадково.
Чи вдалося людям вибратися з будівлі до пожежі, не повідомляється. В даний час сили безпеки намагаються розсіяти демонстрантів, щоб до палаючого будинку під'їхали пожежні машини.
Американський навчальний заклад розташований на вулиці Мухаммеда Махмуда ― в кількох десятках метрів від столичної площі Тахрір, де перебувають мітингувальники.
Нагадаємо, зіткнення в Каїрі не вщухають уже п'ятий день, незважаючи на обіцянки військового уряду Єгипту прискорити перехід до демократії. За даними Міністерства охорони здоров'я країни, з 20 листопада в зіткненнях маніфестантів з поліцією загинули 32 людини, близько 3,3 тисяч постраждали.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...