• Мер Донецька подав позов до суду на голодуючих інвалідів-чорнобильців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 23 листопада 2011 року
Голодуючим інвалідам-чорнобильцям у Донецьку ввечері 22 листопада вручили копію адміністративного позову, в якому мер міста просить суд заборонити проведення акції протесту під стінами Пенсійного фонду.
Донецький голова Олександр Лук'янченко звернувся з цим позовом до обласного окружного адміністративного суду міста в той же день, повідомляє Главред. Вночі, 23 листопада державний орган правосуддя заборонив протестну акцію чорнобильців. Однак, незважаючи на рішення суду, наметовий табір поки функціонує. «Ми не допустимо знесення табору, доки не будуть виконані наші вимоги», ― кажуть протестуючі.
Так, число чорнобильців, які з 15 листопада розбили наметове містечко біля Пенсійного фонду в Донецьку і почали протестне голодування, зросло до 49 осіб. Але разом із тим збільшилась і кількість госпіталізованих.
За тиждень швидка допомога відвезла до лікарні 35 чоловік. Тільки 21 листопада було госпіталізовано 28 голодуючих, у зв'язку з різким погіршенням здоров'я. Вчора в лікарні потрапили ще семеро чоловік, повідомляє представник ініціативної групи Володимир Петренко.
Частина інвалідів-чорнобильців у понеділок вирішили «вийти» з голодування, у зв'язку з поганим самопочуттям, але на зміну їм приходять нові і пишуть заяви про початок голодування. За словами Петренко на сьогодні таких заяв уже більше двохсот. Протестуючі домагаються повної виплати пенсій за судовими рішеннями.
Голодуючим активно допомагають донеччани, приносячи в табір гроші, їжу або теплий одяг. У зв'язку з цим біля входу в наметове «містечко» з'явилася картонна коробка з написом: «На підтримку акції чорнобильцям».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...