• Грібаускайте передала Януковичу неприємне послання від Євросоюзу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 22 листопада 2011 року
Успіх і проведення саміту «Україна ЄС», запланованого на грудень цього року, буде залежати від того, як Україна готова жити в «дусі асоціації», цінувати свободу та захист прав людини, заявила Президент Литви Даля Грібаускайте сьогодні на прес-конференції в Києві .
Віктор ЯнуковичВона сказала, що в Європі вважають, що пані Тимошенко та її колеги стали жертвами процесу «політичної нейтралізації». У зв'язку з цим ЄС закликають Україну винести справедливе рішення при розгляді апеляційних скарг щодо екс-прем'єра. «Мене уповноважили від імені Європейського Союзу донести до вас це послання», — сказала Д. Грибаускайте.
Вона також висловила думку Європи, що Україна досі не вирішила політичні проблеми, зокрема, що стосуються змін у Кримінальному кодексі. У той же час Президент Литви зазначила, що, розуміючи болючість цього питання, Європа жодним чином не має наміру втручатися у внутрішні справи української держави, пише видання «Українські Новини». 
У свою чергу Віктор Янукович відповів, що переговори щодо Угоди про асоціацію вже закінчені, залишилося прийняти політичне рішення. Але, якщо в процесі європейської інтеграції України необхідно зробити паузу, то така може бути зроблена.
Нагадаємо, президенти Литви та України зустрілися сьогодні в Києві для проведення переговорів на вищому рівні. У ході п'ятого засідання Ради Президентів двох країн були укладені ряд угод у сфері економіки, транспорту, сільського господарства та інших галузей. Пріоритетним же стало питання про завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію, підготовці грудневого саміту Україна ― ЄС та європейської інтеграції України.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...