• Донецьк очікує європейських міністрів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 21 листопада 2011 року
У середу у Донецьку чекають прибуття з неофіційним візитом міністрів закордонних справ Польщі та Швеції Радека Сікорського та Карла Більдта. Вони вони зустрінуться з власником футбольного клубу «Шахтар» Рінатом Ахметовим.
Як повідомляє УП, обставини цього візиту не афішуються у зв'язку з його приватним характером і «делікатною» темою, але в посольстві Швеції в Україні джерела підтвердили приїзд високих гостей.
Формально європейські політики нібито приїдуть на запрошення Ріната Ахметова, щоб подивитися поєдинок Ліги Чемпіонів донецького клубу «Шахтар» з португальським «Порту», який відбудеться на «Донбас Арені» 23 листопада о 21:45. У той же час, очікується, що Сікорський і Більдт спробують «вплинути» на Президента України через чиновників із його оточення, щоб змінити політику Януковича щодо Тимошенко та опозиції.
На те, що футбол став лише приводом для приїзду польського та швецького міністрів, вказує і те, що в грі не братимуть участі команди з їхніх країн, пише джерело.
Зазначимо, Швеція і Польща були ініціаторами програми ЄС «Східне партнерство», метою якої є підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...