• У Крим на полювання приїхав Арабський шейх зі свитою

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 16 листопада 2011 року
До Криму на запрошення місцевої влади сьогодні прибула делегація з Арабських Еміратів для співпраці в рекреаційній сфері. Арабський шейх та 26 супровідників планують протягом місяця полювати на кримських птахів.
Для соколиного полювання іноземці привезли з собою соколів, а біля села Героївка (Керч) для високих гостей лісничі розбили мисливський табір із трьох величезних шатрів, повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на керченського мера Олега Осадчого. 
На сьогодні у міського голови запланована робоча зустріч з шейхом, у ході якої він обговорить питання співпраці Кримської республіки з Еміратами у сфері обслуговування та туризму.
За словами мера, Крим ― це найзручніше місце для соколиного полювання, у зв'язку з чим сюди щороку приїжджає близько 300 мисливців із-за кордону. Цей вид контрактного туризму приносить до бюджету автономії до 2 млн грн щорічно.
«Ми надаємо для іноземних туристів-мисливців цілий комплекс послуг: машини, водіїв та проживання з харчуванням. Самі затребувані місця ― це Старий Крим, Бахчисарай, Алушта, Білогірський і Сімферопольський район», ― зазначив голова кримського комітету з лісового і мисливського господарства Ігор Кацай.
Він додав, що у них часті гості також італійці та французи. «У грудні ми чекаємо велику групу італійських туристів, які будуть полювати на вальдшнепів, що прилітають сюди на зимівлю. Також гості цікавляться зайцем, кабаном, оленем і козулею», ― розповів головний лісничий.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...