• Активісти намагаються зупинити несанкціоновану забудову в центрі міста

  • Володимир Бородін | Велика Епоха
    Вівторок, 8 листопада 2011 року
Кияни 8 листопада провели акцію проти незаконного будівництва в історичному центрі Києва. Під час заходу вони повалили частину огородження будівельного майданчика, навколо якого розташовані три пам'ятки архітектури.

Мешканці будинків, прилеглих до забудови на перетині вулиць Пирогова та Богдана Хмельницького, повідомили, що на ведення будівельних робіт є два протести прокуратури міста Києва. Крім того, Головне управління охорони культурної спадщини КМДА скасувало дозвіл на будівництво і відкликало всі узгодження проекту забудови.

Руйнування прилеглих будинків проявилося вже під час риття котловану, розповіли місцеві жителі. Зокрема, в будинку по вулиці Пирогова, 6, який є пам'ятником архітектури і був побудований в 1909 році в стилі модерн, з'явилися тріщини по всій висоті будинку.

До інших пам'ятників архітектури поблизу будівництва належать: будинок на вулиці Пирогова, 2 — житлова споруда, побудована в 1936 році архітектором Р. Шлаканьовим, а також Національний музей медицини України, зведений в 1853 році архітектором Беретті, за адресою Б. Хмельницького, 37.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...