• Сьогодні з Дніпра витягнуть плавучий кран-гігант, що впав

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 21 листопада 2011 року
Сьогодні почнуть демонтувати і переправляти на переплавку пошкоджену 93-метрову стрілу найбільшого в Україні плавучого крана LK-600, який впав у воду 18 листопада біля Подольського мосту в Києві.
Стрілу розріжуть на шматки по 50 тонн і частинами доставлять на суднобудівний Київський завод, де його виготовляли. Тут же виплавлять нову модель стріли, повідомляє газета «Сегодня». 
Свою роботу кран відновить не раніше, ніж через 4 місяці. Будівництво ж Подільського мосту через Дніпро тепер залишається під питанням.
А поки 3000-тонна машина лежить у Дніпрі, вона встигла стати визначною пам'яткою киян, які масово приходять, щоб сфотографуватися на фоні гіганта, що пережив аварію.
Зазначимо, кран LK-600 «Захарій» вантажопідйомністю 680 тонн був спущений на воду в 2009 році. З червня 2011 року його відправили на будівництво Подільського мосту в Києві. Після завершення зведення Подільсько-Воскресенського мостового переходу, кран, що належить компанії «Планета-Міст», планують задіяти для будівництва інших об'єктів у Запоріжжі та Миколаєві.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...