• Апеляційну скаргу Тимошенко передали розглядати нещодавно призначеним суддям

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 17 листопада 2011 року

Оскарження рішення Печерського суду щодо газової справи Юлії Тимошенко розглядатимуть три київських судді, які працюють в Апеляційному суді всього лише півроку.

За повідомленням Української правди, апеляційну скаргу екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко розглядатимуть уповноважені, що були переведені в Апеляційний київський суд з Шевченківського районного суду столиці і не мають досвіду роботи в апеляції. Серед них: Людмила Осипова, яка буде головуючим суддею, Ірина Горб, яка буде виступати в якості доповідача і Оксана Павленко. За інформацією видання, всі троє жінок-суддів були переведені на нове місце роботи лише навесні цього року.

Суддя Родіон Кірєєв, який засудив Ю. Тимошенко до 7 років в'язниці, також не мав досвіду роботи в судових справах подібного роду і здійснював правосуддя в Печерському суді лише кілька місяців. До цього він входив до складу Березанського районного суду Київської області.

Розгляд апеляційної скарги Юлії Тимошенко має розпочатися в грудні 2011 року. Екс-прем'єр подала її через свого адвоката Сергія Власенка 24 жовтня 2011 р.

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністр України Ю. Тимошенко була засуджена до 7 років в'язниці 11 жовтня цього року за «перевищення службових повноважень» під час укладання газових контрактів з Росією два роки тому.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...