• Біля входу до суду «доктор-Пі» влаштував виставу

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 16 листопада 2011 року
Сьогодні у Галицькому районному суді Львова повинні були оголосити вирок для львівського громадянина Андрія Слюсарчука, відомого як «доктор-Пі».
Андрій СлюсарчукПісля того, як професора вивели з автозаку, він став упиратися ногами в двері та повис на руках у конвою, категорично відмовившись заходити в будівлю суду. На його очах в цей час була одягнута бежева пов'язка, пише видання Експрес
Як свідчать очевидці, заарештований розігрував із себе хворого і примовляв: «Ой, голова, голова ...». У результаті суд був перенесений на завтра. Як повідомив керівник Львівського центру громадських зв'язків МВС Денис Харчук, на завтрашньому слуханні передбачається оголосити затриманому вирок ― утримання під вартою.
Андрій Слюсарчук був затриманий у Києві 14 листопада за звинуваченням у двох кримінальних справах, порушених львівською міліцією. Доктора-нейрохірурга звинувачують у шахрайстві та використанні підроблених документів. У той же час міністр освіти України письмово запевнив, що дипломи доктора Слюсарчука справжні.
Співробітники міліції зараз перевіряють докази використання фальшивих документів, надані львівською газетою «Експрес». Як заявляють журналісти видання, вони провели серію розслідувань і на 200% впевнені в шахрайстві і медичних аферах підозрюваного.
Нагадаємо, кілька років тому в засобах масової інформації прокотилася хвиля публікацій про надздібності Андрія Слюсарчука, який міг відтворювати по пам'яті величезні обсяги інформації, перемножувати в розумі астрономічні числа, вигравати шахові партії у комп'ютера, лікувати хворих людей та ін.
У 2009 році А. Слюсарчук став лауреатом Державної премії України, а екс-президент країни Віктор Ющенко присвоїв йому звання професора і підписав указ про створення Інституту мозку, головою якого планувалося зробити «доктора-Пі».
Також у вересні 2011 року професор був нагороджений президентською премією в розмірі 150 тис. грн за «наукові досягнення в галузі освіти».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...