• Український шахрай «доктор-Пі» затриманий у Києві

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 15 листопада 2011 року
У Києві за шахрайство 14 листопада було затримано нейрохірурга Андрія Слюсарчука, відомого як «доктор-Пі», якому у вересні цього року Віктор Янукович вручив премію в розмірі 150 тис. грн за «наукові досягнення в галузі освіти».
Львівська міліція вже доставила Слюсарчука з Києва до Львова, де справу «найбільшого афериста часів незалежності України» розслідує місцеве управління МВС, повідомляє львівське видання «Експрес». 
За словами начальника прес-служби МВС Вікторії Кушнір, міліція застосувала до Слюсарчука силу, щоб доставити в міліцію, тому що відповідач не з'являвся на допити у кримінальній справі, порушеній проти нього за ст. 358 Кримінального кодексу за підробку документів.
Також повідомляється, що в 1996 році проти нього вже було порушено кримінальну справу за шахрайство, і Слюсарчук перебував на підписці про невиїзд. Але тоді справа так і не дійшла до суду.
Як заявляють журналісти «Експрес», посилаючись на своє шеститижневе журналістське розслідування, псевдолікар обдурив і довів до «розумового каліцтва» десятки людей. Також його звинувачують у трьох смертельних випадках.
Як повідомляє джерело, професор Андрій Слюсарчук не вчився в медінститутах Росії та України, а тільки закінчив в ПТУ, і здійснював лікувальну практику незаконно. Всі його медичні дипломи виявилися підробленими.
Слюсарчук багатьом українцям відомий як людина з неабиякими здібностями та феноменальною пам'яттю. Він неодноразово демонстрував рекордне запам'ятовування 30 мільйонів знаків числа Пі, за що й отримав прізвисько «доктор Пі», а також за секунди перемножував у розумі 30-значні числа. За словами заарештованого, він знає напам'ять 20 тисяч книг і може по пам'яті розповісти зміст кожної зі сторінок цих творів.
Раніше, 23 червня 2009 року, екс-президент України Віктор Ющенко привітав Слюсарчука зі світовим рекордом із запам'ятовування та передачі надвеликого обсягу інформації.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...