• ДПСУ пред'явила Тимошенко нові звинувачення

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 листопада 2011 року
Головне слідче управління Державної податкової служби України (ДПСУ) вчора пред'явило Юлії Тимошенко звинувачення в організації приховування $165 млн валютної виручки, несплату податків на суму більше 47 млн. грн та розкраданні бюджетних коштів.
Юлія ТимошенкоЯк повідомили в Управлінні, ці звинувачення стосуються старих кримінальних справ екс-Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко, які були відновлені з подачі генпрокурора України Віктора Пшонки та передані на розслідування в ДПСУ, повідомляє УНІАН
Мова йде про економічні і податкові злочини, які, нібито, були здійснені обвинуваченою в 1996-97 рр., коли вона очолювала корпорацію «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ). Ця офшорна компанія була закрита в 2000-х роках.
Після пред'явлення Ю. Тимошенко чергового звинувачення, її захисник Сергій Власенко вчора заявив: «Генеральна прокуратура України, усвідомлюючи необґрунтованість цих звинувачень і нереальність довести їх законним шляхом, вирішила скинути це на податкову міліцію».
Власенко зазначив, що рішення про закриття тих справ було прийнято у свій час двопалатним засіданням Верховного суду України. Адвокат також висловив подив з приводу відновлення кримінальних справ, які були закриті сім років тому, повідомляє РБК Україна.
Раніше, слідчі ДПСУ надали Тимошенко копії постанови про порушення проти неї чотирьох кримінальних справ, щодо діяльності її колишньої компанії в 2001 і 2003 роках.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...