• У Туреччині близько 100 людей постраждало від нового землетрусу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 10 листопада 2011 року
Не минуло й місяця, як учора о 23:23 вечора у Туреччині стався новий землетрус. Сила підземних поштовхів у районі Едреміт (в 15 км від міста Ван) магнітудою 5,6 балів зруйнувала 25 будівель. Із-під завалів витягнуто 23 місцевих жителя. Пошуково-рятувальні роботи тривають.
Як повідомляє Управління з надзвичайних ситуацій у Туреччині, всього в зоні лиха налічується близько 100 постраждалих, загинуло 7 осіб. Серед житлових і адміністративних будівель повністю зруйновані два готелі і школа. У провінції Ван зараз працюють 230 рятувальників, сили цивільної оборони та медики. Пошукові роботи ускладнені через пошкодження газових комунікацій.
Підземні поштовхи силою 3 бали були зафіксовані також у Вірменії та на території Росії ― в акваторії озера Байкал, силою 5,7 бала. В Іркутську землетрус було зафіксовано інтенсивністю 3 бали, як повідомляє прес-служба ГУ МНС по Іркутській області. Жертв не зареєстровано.
Також, землетрус було зафіксовано біля берегів Камчатки силою 5,5 балів і в районі Курильських островів, силою 4,6, за даними геофізичної служби РАН Камчатки і Далекосхідного регіонального центру МНС. Жертв також немає.
Нагадаємо, 23 жовтня 2011 р. у турецькій провінції Ван у результаті землетрусу магнітудою 7,2 балів загинуло близько 600 людей, понад 4 тисяч жителів було травмовано, зруйновано 2262 будинки, десятки тисяч людей залишилися без даху над головою.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...