• Живого двотижневого немовляти витягнули з-під завалів у Туреччині

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 25 жовтня 2011 року
Живу двотижневу дівчинку дістали турецькі рятувальники сьогодні з-під уламків зруйнованого багатоповерхового житлового будинку в місті Еріш провінції Ван, через 47 годин після потужного землетрусу на південному сході країни.

Намагаючись пробитися через купу залізобетону, після декількох годин шаленого риття та робіт, турецькі рятувальники витягли з-під завалів багатоповерхового будинку мати на ім'я Семіха (Semiha) та її дівчинку Азру Карадуман (Azra Karaduman), як повідомляє AFP.

Новонароджена Азра та її мати протрималися під уламками майже дві доби. За цей час у Туреччині температура повітря значно знизилася, і на цю ніч припали перші заморозки. Згідно з повідомленнями МНС, батька дівчинки поки не знайдено, і він зараз вважається зниклим без вісті.

На рятувальні роботи в Туреччині кинуто більше 3 тисяч чоловік. Робота команд по розбору завалів і надання допомоги жертвам стихійного лиха ведеться цілодобово.

На сьогодні офіційно поки підтверджено 366 смертей в результаті землетрусу, більше 1300 постраждалих. Близько 2300 будинків зруйновано. Місцеві сейсмологи припускають, що число загиблих може скласти до тисячі чоловік.

Нагадаємо, землетрус силою 7,2 бала за шкалою Ріхтера стався вдень 23 жовтня на південному сході Туреччини. За ним, на наступний день сталася серія потужних афтершоков силою 3―6,1 балів, яких зафіксували 364, повідомляє служба сейсмічного захисту МНС Вірменії. Минулу ніч тисячі турецьких громадян провели під відкритим небом, тому як для розселення постраждалих не вистачає місць.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...