ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зі зниклого теплоходу «Капітан Кузнєцов» підняли двох постраждалих

Велика Епоха
Теплохід «Капітан Кузнєцов», що зник 15 листопада, був виявлений на другу добу й доставлений в Архангельський порт. Усі 12 членів екіпажу, серед яких була і жінка-кухар ― живі. Постраждало двоє людей. Їх евакуювали вертольотом і передали бригаді швидкої допомоги.

Усі члени екіпажу суховантажу «Капітан Кузнєцов» знайдено живими, двоє поранені. Фото: 29.mchs.gov.ru
Усі члени екіпажу суховантажу «Капітан Кузнєцов» знайдено живими, двоє поранені. Фото: 29.mchs.gov.ru
За повідомленням прес-служби МНС Архангельської області, в результаті події, під час якої суховантаж сів на мілину в Білому морі, старший помічник капітана і матрос-моторист отримали поранення. У першого ― черепно-мозкова травма голови, у другого ― перелом двох ребер. Обидва мали потребу термінової медичної допомоги. Зараз постраждалих госпіталізували в одну з лікарень Архангельська.

Судно пропало вночі у вівторок по шляху з порту Яру-Яха. Воно прямувало в Архангельськ на зимову стоянку та ремонт. У горлі Білого моря «Капітан Кузнєцов» потрапив у сильний шторм. Судно втратило керованість та аварійно сіло на мілину. Розбилася рубка і зник зв'язок. Через півтори години спрацював бортовий аварійний буй. За даними Північно-західного пароплавства, капітан не був попереджений про наближення непогоди.

Зниклий теплохід було виявлено літаком у зоні пошуку на наступний день. Ознак аварії з повітря не проглядалося. Зараз за фактом НП порушено кримінальну справу про порушення правил експлуатації морського транспорту та безпеки руху. Розпочато слідчу перевірку судна і встановлення обставин події.

Ключ сл.: суховантаж, теплохід, «Капітан Кузнецов», шторм, сів на мілину, Біле море, члени екіпажу суховантажу «Капітан Кузнецов», Архангельськ

З суховантажного судна «Капітан Кузнєцов» підняли двох постраждалих.