• Янукович спростував інформацію про остаточні газові переговори

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 17 листопада 2011 року

Сьогодні президент України Віктор Янукович заявив журналістам в Одесі, що говорити про остаточну ціну на російський газ для України передчасно, оскільки переговори не закінчилися і для цього необхідний час.

«До вирішення цього питання ми наблизилися дуже близько, але ще не остаточно. Процес триває. У сторін є обопільне бажання вирішити це завдання, але для цього потрібен час», ― прокоментував Президент хід переговорного процесу з Росією, повідомляє  «Інтерфакс-Україна»

Глава української держави також зазначив, що його щодня, іноді по кілька разів на день, українські представники газових переговорів вводять у курс подій. «Як тільки ми вийдемо на остаточну ціну на газ, безумовно, оприлюднимо її. Ніяких таємниць тут не буде», ― запевнив він.

Президент також зазначив, що ті, хто коментує хід діалогу, не знають справжньої суті справи. «Нехай це буде на їхній совісті. Я кажу, що вони далекі від цього процесу», ― цитує джерело думку Януковича.

Днями в ЗМІ прокотилася інформація, з посиланням на Адміністрацію Президента, що Україна та Росія погодили нову прийнятну вартість на російський газ для української сторони на рівні $220―230 за тисячу кубометрів, а також можливе кредитування та оплату газових поставок у рублях.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров теж не став розкривати подробиці переговорного процесу, але відзначив, що досягнення домовленостей з Росією щодо ціни на газ дозволить Києву економити до $500 млн на місяць.

Прес-секретар прем'єр-міністра РФ Дмитро Пєсков днями також підкреслив, що забігати наперед про кінцеву ціну на газ ще рано, результати ж стануть відомі після підписання відповідних документів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...