• Святкування Дня свободи розпочнеться біля Лук'янівського СІЗО

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 21 листопада 2011 року
У сьому річницю «Помаранчевої революції» ― 22 листопада — представники опозиційних громадських організацій та політичних партій мають намір зустрітися на Майдані Незалежності та біля будівлі Лук'янівського СІЗО, де затримана лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.
Представники опозиційних сил вийдуть на Майдан, незважаючи на заборону проведення масових акцій в центрі столиці 21―22 листопада, винесену адміністративним судом Києва. «Святкування Дня свободи відбудеться за будь-якої політичної погоди», ― заявив глава КУПР Сергій Мельниченко, повідомляє «Комерсант». 
Глава київської міської організації партії «Батьківщина» Юрій Одарченко у свою чергу заявив, що до приходу на Майдан члени опозиційних партій почнуть мітинг біля СІЗО о 17 годині. Після цього всі бажаючі продовжать акцію на Майдані Незалежності.
У Міністерстві внутрішніх справ зазначили, що якщо з боку мітингувальників не буде хуліганських актів, то нікого затримувати не будуть.
Нагадаємо, День свободи, що був заснований екс-президентом Віктором Ющенком на честь «Помаранчевої революції», відзначається в Україні 22 листопада. У нинішньому році влада країни проігнорувала наближення пам'ятної дати. Проте ряд громадських організацій вирішили виступити ініціаторами цього святкування.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...