• Президенти України і Литви підписали ряд домовленостей

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 22 листопада 2011 року
Сьогодні в Києві президенти України та Литви ― Віктор Янукович і Далі Грібаускайте — провели переговори на вищому рівні та підписали ряд домовленостей.
Однією з пріоритетних тем зустрічі стало питання про завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію, а також про підготовку грудневого саміту Україна ― ЄС з питань європейської інтеграції України, повідомляє прес-служба Президента.
Також сторони обговорили шляхи взаємовигідних економіко-торгівельних українсько-литовських відносин та інвестиційного співробітництва. Згідно з планами, обсяги двосторонньої торгівлі до кінця року перевищать докризовий показник в $1 млрд.
У сфері транспорту сьогодні заплановано підписання Меморандуму між профільними міністерствами Литви та України. Договір передбачає підвищення ефективності існуючого проекту маршруту транзитних контейнерних перевезень Viking («Вікінг»), який працює по Чорному і Балтійському морях.
У сфері сільського господарства перспективними напрямками стане рибопромислова галузь, виведення нових сільськогосподарських культур і племінне розведення порід тварин, а також збільшення поставок зернових з України.
Країни також співпрацюватимуть у галузі енергетики, науки, культури та в гуманітарній сфері.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...