• Досягнення «Доктора Пі» видалені з «Книги рекордів України»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 21 листопада 2011 року
Керівник національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчибій заявив, що вся інформація, пов'язана з неабиякими здібностями Олександра Слюсарчука, відомого як «Доктор Пі», вилучена з бази даних Книги.
За словами Ігоря Підчибія, за останній час у країні було проведено три експерименти із запам'ятовування людиною великих обсягів інформації, повідомляє львівська газета «Експрес».  Відповідно до цих досліджень, Слюсарчук потрапив у категорію «Людина з унікальними можливостями».
«Звичайно, його можна було залишити в «Книзі рекордів ... » у тій же категорії, але з іншої розшифровкою, наприклад, «Найбільший обман представників органів влади, засобів масової інформації, вчених і всіх громадян України». Але враховуючи те, що цей проект збирає тільки позитивні національні досягнення, які популяризують нашу країну, ми змушені видалити інформацію щодо рекорду Андрія Слюсарчука», ― сказав Підчибій.
Нагадаємо, 16 листопада 2011 року Галицький районний суд Львова обрав запобіжним заходом для псевдопрофессора Андрія Слюсарчука утримання під вартою. Його звинувачують у шахрайстві, підробленні документів і незаконній медичній практиці, в ході якої жертвами стали десятки людей.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...