• Король Іспанії прийшов на офіційну зустріч із синцем і розбитим носом

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 23 листопада 2011 року
Іспанський король Дон Хуан Карлос з'явився вчора на офіційній церемонії прийняття вірчих грамот від п'яти нових послів з розбитим носом і синяком під оком.
Дон Хуан КарлосЙого Величність король Іспанії постраждав від дрібної побутової аварії в той же день вранці, незадовго до приїзду в королівський палац Ла Сарсуела почесних гостей. Карлос отримав травму очей, брів і носа від удару дверима, які несподівано відкрив зі зворотного боку його помічник. Різке зіткнення викликало синяк і пухлину лівого ока, повідомляє іспанське видання DIARIO ABC
Однак, ані ця «дрібна невдача», ані дощ, не завадили іспанському монарху продовжити свою повсякденну діяльність. Він прийняв вірчі грамоти від нових послів Судану, Малайзії, Бельгії, Індії та Кіпру.
Під час вручення грамот, Дон Хуан Карлос взяв невелику перерву, щоб у неформальній обстановці розповісти про «аварію» журналістам. Він сказав, вказуючи на синці, приховувані темними окулярами від сонця: «Ось що відбувається, коли один грюкає дверима».
У другій половині дня, король також був активний і взяв участь у запланованій зустрічі з представниками Фонду охорони природи. Наступний публічний захід у монарха намічений на завтра — королева доставить до палацу Ель-Пардо золоті медалі за заслуги в галузі образотворчого мистецтва.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...