• Соратник колишнього мера Одеси Гурвіца оголошено в міжнародний розшук

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 23 листопада 2011 року
Колишній начальник Управління комунальною власністю Одеської мерії Едуард Смоляр, який був відпущений під заставу, сьогодні оголошений в міжнародний розшук.
«Вірний соратник» попереднього мера Одеси Едуарда Гурвіца, як називали його в кулуарах, з 16 червня був затриманий в СІЗО і знаходився під слідством. Проте пізніше його випустили під заставу в 1 млн грн. Підслідний зобов'язаний був з'явитися до слідчого на першу ж вимогу. Але коли це сталося, він не прийшов, повідомила газета «Сегодня», посилаючись на прес-секретаря прокурора Одеської області Олену Абрамову.
У зв'язку з цим суд виніс рішення перерахувати внесену заставу на користь держави. А Смоляра оголосити в міжнародний розшук. «Ми володіємо інформацією про те, що він знаходиться в Ізраїлі ― там, де ховається і його заступник Михайло Міхельман», ― сказала прес-секретар.
Нагадаємо, Едуарда Смоляра та Михайла Міхельмана, підозрюють у передачі приватним особам за копійчаною ціною 23-х об'єктів комунальної нерухомості Одеси в обмін на інші приміщення, через що місту було завдано збитків на суму 37 млн грн.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...