• Ахметов подякував європейським чиновникам, що приїхали в Донецьк

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 листопада 2011 року

Президент футбольної команди «Шахтар» Рінат Ахметов подякував європейським політикам Карлу Більдту і Радеку Сікорському за візит до Донецька і назвав їх справжніми друзями України, передає телеканал новин «24». 

«Я вдячний міністру закордонних справ Швеції Карлу Більдту та міністру закордонних справ Польщі Радеку Сікорському за те, що вони прийняли моє запрошення на футбольний матч Ліги Чемпіонів за участю „Шахтаря“», ― цитує прес-служба слова президента футбольного клубу.

Донецький бізнесмен і депутат висловив радість, що високі гості з Європи побачили і побували на стадіоні, який прийме у себе Євро-2012.

«Я впевнений, що під час 14-го чемпіонату Європи з футболу в Україні ми ще раз переконаємося, як багато нас об'єднує і як мало розділяє», ― зазначив він.

Раніше повідомлялося, що футбол на «Донбас Арені» 23 листопада для європейських політиків став лише приводом, щоб прийняти Ріната Ахметова в якості посередника між європейським комітетом і Віктором Януковичем і спробувати «вплинути» на українського Президента через його наближеного. Зокрема, щодо питання Тимошенко.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...