• Суд заборонив екскурсії в Чорнобиль

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 листопада 2011 року
Окружний адміністративний суд Києва 23 листопада задовольнив позов прокуратури, визнавши протиправним наказ МНС України про проведення екскурсій в Чорнобильську зону відчуження.
Як повідомляє прес-центр Генеральної прокуратури України, суд визнав позицію прокуратури обґрунтованою. Зокрема, оголосив незаконним наказ Міністерства надзвичайних ситуацій №159 від 18 лютого 2011 року «Про затвердження Порядку відвідування громадянами України, іноземними делегаціями та іноземцями зони відчуження».
У зв'язку з відхиленням зазначеного позову прокуратура знову подала його в червні цього року. У ньому вона посилалася на вказаний Порядок МНС, який не був узгоджений з МВС України ― відомством, що здійснює порядок контрольно-пропускного режиму при в'їзді та виїзді з Чорнобильської зони.
У той же час голова Держагентства з питань управління зоною відчуження Володимир Холоша зазначив: «Ми врахували всі зауваження правоохоронних органів [стосовно позову від 23 листопада] і затвердили новий порядок відвідування зони відчуження».
Зараз цей документ зареєстрований у Мін'юсті і проходить узгодження. Наказ має набути чинності вже 2 грудня, і екскурсії у Чорнобильську зону поновляться, заявив Холоша.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...