• Місце протесту чорнобильців у Донецьку засадили ялинами

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 12 грудня 2011 року
Місце, на якому розташовувалося наметове містечко чорнобильців у Донецьку місцеві органи влади розпорядилися в терміновому порядку засадити ялинами, повідомляє «Остров». 
Посадка дерев на місці соціальних протестів стала своєрідною традицією, започаткованою президентом Віктором Януковичем, нагадує портал. Мітинг до річниці Помаранчевої революції в Києві на Майдані Незалежності було заборонено під приводом монтажу новорічної ялинки ― це було більше ніж за місяць до Нового року.
Акція протесту ліквідаторів ЧАЕС під Пенсійним фондом у Донецьку проходила з 15 листопада 2011 року та була згорнута увечері 11 грудня після обіцянок губернатора Донецької області Андрія Шишацького виплатити протестувальникам невиплачені пенсії за останні два місяці. Відразу ж після цього комунальні служби і міліція почали демонтувати наметове містечко протестуючих, в тому числі й намет незгодних.
За словами коменданта наметового містечка Володимира Деркача, наразі невідомо, буде чи ні тривати їхня акція протесту. «Час покаже», ― сказав він і висловив обурення з приводу примусового знесення намету народного депутата України Анатолія Гриценка, у якому перебувало 10 чорнобильців, що не погодилися припинити протест. Тепер вони більше не бачать сенсу продовжувати пікет і вирішили звернутися з позовом до Європейського суду.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...