• Голодуючі в Донецьку чорнобильці таки не дочекалися Януковича

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 6 грудня 2011 року
Чорнобильці, які очікували зустрічі з Віктором Януковичем у Донецьку, розчаровані тим, що український президент так і не з'явився в їх наметовому містечку, повідомляє donbass.ua
Ліквідатори ЧАЕС хотіли вимагати від президента відставки прем'єр-міністра Миколи Азарова, Віце-прем'єр-міністра ― міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка і начальника Донецького міського управління міліції Юрія Седнева, заявив голова Донецької організації «Чорнобиль-Єдність», член ініціативної групи Микола Гончаров .
«Всі ми стали свідками чергового фарсу виконавчої влади. Нас, як баранів, водили по приміщенню Донецького пенсійного фонду. Потім виводили з нього, мотивуючи тим, що в актовому залі зібралося багато людей і президенту не зможуть забезпечити безпеку. Ми були готові зустріти його на вулиці. Проте дуже гнітюче те, що наш гарант Конституції злякався зустрічі з народом ― з тими, хто голосував за його престол», ― висловив свою думку Микола Гончаров.
Інший член ініціативної групи Володимир Деркач зазначив, що сьогодні вони хотіли з повагою зустріти президента і донести йому свою позицію. «Всі з розумінням поставилися до того, щоб не допустити будь-яких екстремістських проявів або некоректних висловлювань, а результат ви бачите», ― підкреслив він.
Нагадаємо, сьогодні Віктор Янукович відвідав із робочою поїздкою Донецький регіон, зокрема, рідне місто Єнакієве. Тут він, побував на могилах рідних і близьких, відвідав музей імені Георгія Берегового, поклав квіти його пам'ятнику та поспілкувався з місцевими жителями. Після цього глава держави вирушив на Єнакіївський металургійний завод, де разом з Рінатом Ахметовим (господарем підприємства) запустив нову доменну піч.
Президенту було відомо, що в Донецьку в наметовому містечку його чекали голодуючі чорнобильці.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...