• Кіркоров купив для новонародженої дочки особняк за $5 млн

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 5 грудня 2011 року
Філіп Кіркоров придбав у Маямі для своєї новонародженої доньки розкішний особняк вартістю в $5 млн: з живоплотом, пальмами, басейном і виходом на пляж.
Філіп КіркоровПередбачається, що саме тут буде періодично жити його маленька Алла-Вікторія, як назвав дівчинку російський співак на честь своєї матері Вікторії та «головної музи його життя» ― Алли Пугачової, повідомляє LB.ua
У будинку є дві вітальні, дві кухні, три спальні, дитяча, робочий кабінет, домашній кінотеатр, сауна, ванни з джакузі, тренажерний зал, а також кімнати для прислуги.
Алла-Вікторія народилася 26 листопада в Америці від «сурогатної матері», як зізнався пізніше співак прямо зі сцени. Про те, що він чекав появи дитини, не говорив навіть своєму батькові.
«Так, зараз я не приховую це. На своєму прикладі я хочу показати, як самотні люди, що хочуть мати дітей, можуть вирішити цю проблему. Звичайно, серед моїх шанувальниць було багато охочих народити мені дитину, але де гарантії, що завтра матері дитини не спаде на думку забрати її в мене?», ― сказав співак.
Філіп із захопленням відзначив, що дочка дуже схожа на нього: «Вона ― моя копія. Такі ж очі на пів обличчя». Зараз співак хоче перевезти дівчинку з Америки до Москви.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...