• У Тегерані іранські протестуючі атакували посольство Великобританії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 29 листопада 2011 року
Британське посольство в Тегерані сьогодні масово атакували протестуючі під час анти-британських демонстрацій. Учасники протесту виступили проти додаткових санкцій, введених Лондоном щодо Ірану.
Озброївшись камінням і пляшками з горючою сумішшю, демонстранти увірвалися в посольство Великобританії, спустили та спалили британський прапор, а потім підняли замість нього стяг Ісламської Республіки. Після цього учасники протесту закидали будівлю дипломатичної місії камінням та пляшками. В результаті в одному з британських приміщень почалася пожежа.
Сьогодні парламент Ірану також проголосував за зниження дипломатичних відносин із Великобританією до рівня повірених у справах. Законопроект включив у себе й відмову від ряду проектів економічного співробітництва.
Зазначимо, відносини між двома країнами почали різко псуватися в останні тижні ― після того, як Казначейство Англії ввело санкції щодо іранських банків. Лондон звинуватив їх у підтримці ядерної програми іранської влади. Проте в Тегерані наполягають, що ядерна програма країни здійснюється тільки в мирних цілях.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...