• Чорнобильці з порожнім гробом заблокували рух на центральній вулиці Донецька

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 29 листопада 2011 року
Після траурного мітингу для вшанування померлого голови Родинської міської організації ветеранів Геннадія Конопльова колона з порожнім гробом і вінками направилася по центральній вулиці Донецька, частково перекривши рух транспорту.
Учасники траурної процесії таким чином висловили свій протест проти політики влади і, в той же час, влаштували своєрідну форму поминок по померлому.
До скорботних ще з ранку приєдналися ветерани та підприємці з різних міст. В руках вони тримали плакати: «Одеса з Донецьком», «Львів із Донецьком», прапор з написом «Запоріжжя», повідомляє газета «Сегодня». 
Рух у центрі міста на проспекті Титова тимчасово заблокований. За ходом подій спостерігають правоохоронці, але в те, що відбувається, не втручаються. Колона попрямувала до будівлі міської ради.
Нагадаємо, 27 листопада о 19:00 вечора в Донецьку співробітники міліції демонтували палатку протестуючих чорнобильців біля будівлі управління Пенсійного фонду. Під час знесення в наметі перебували люди. Серед них був шахтар-інвалід Геннадій Конопльов, що приєднався до голодування 24 листопада для підтримки ліквідаторів ЧАЕС. У ході дій правоохоронців йому стало погано, він впав у кому і пізніше помер.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...