• Янукович: «Чорнобильцям» і «афганцям» значно підвищать виплати

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 29 листопада 2011 року
У зв'язку зі ситуацією, що склалася, уряд зараз розглядає питання про підвищення соціальних виплат «чорнобильцям» та «афганцям». Про це заявив Президент України Віктор Янукович учора на зустрічі з журналістами.
Віктор ЯнуковичЯк повідомляє прес-центр глави держави, до держбюджету на 2012 рік будуть внесені зміни у бік збільшення соціальних виплат «чорнобильцям» та «афганцям». Загалом, передбачається підняття пільг на 25% громадянам цієї категорії.
«Це ті можливості, які є в бюджеті. Я сподіваюся, що уряд і парламент ухвалять відповідне рішення. Це і моя позиція», ― сказав Президент.
Як сказав віце-прем'єр-міністр ― міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, у 2012 році соціальні виплати чорнобильцям будуть набагато збільшені в порівнянні з останніми десятьма роками.
У той же час, народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, коментуючи «голодні акції» чорнобильців у Донецьку, що ліквідатори аварії на ЧАЕС не доб'ються виплат своїх пенсій, оскільки в бюджеті на 2011 рік таких грошей немає, пише LB.ua
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...