• Донецькі чорнобильці спалили куртку з написом «Янукович — наш Президент»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 28 листопада 2011 року
У Донецьку біля будівлі облуправління Пенсійного фонду чорнобильці сьогодні спалили на багатті синю куртку Партії регіонів з написом «Янукович — наш Президент» на знак протесту проти існуючої влади.
На місці знесеного напередодні намету голодуючих пікетувальників о 13:00 на мітинг протесту зібралося до 500 донбасівців.
На акцію прибули народні депутати від партії БЮТ Михайло Волинець та Андрій Павловський. Виступаючі активісти засуджували нинішню владу за «нехтування інтересами простих людей і приниження людей праці», повідомляє газета «Донбас». 
Зі свого боку голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький назвав акцію голодуючих чорнобильців політичною та з чіткими цілями.
«Через невдоволення скороченнями по виплаті пенсій згідно з рішенням судів, акції, що зараз відбуваються, перетворилися у політичний проект з чіткими цілями. Це дестабілізація ситуації в регіоні», — цитує сьогоднішній виступ губернатора на прес-конференції в Донецьку інформаційне агентство ЦК «Експерт-Центр». 
У той же час Шишацький підкреслив, що Геннадій Конопльов, який помер учора, не був ліквідатором ЧАЕС. Раніше, 26 листопада, він уже звертався до лікарів, що чергували, з приводу болю в грудях, але від госпіталізації відмовився. Чоловікові був поставлений діагноз «ішемічна хвороба серця з ознаками стенокардії». Глава Донецької адміністрації закликав голодуючих чорнобильців «одуматися» й не піддавати загрозі життя людей.
Нагадаємо, вчора після 19:00 в Донецьку в результаті ліквідації містечка чорнобильців, які протестують голодним страйком, помер 69-річний шахтар, голова Родинської міської організації ветеранів та член міського бюро ВО «Батьківщина» Геннадій Конопльов. Сьогодні Віктор Янукович видав розпорядження на ім'я генпрокурора Пшонки в 10-денний термін з'ясувати обставини смерті голови та прийняти відповідне рішення.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...