• На закарпатсько-словацькому кордоні затримано 11 нелегальних мігрантів із Сомалі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 28 листопада 2011 року
У Закарпатській області прикордонники сьогодні затримали 11 нелегальних мігрантів, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини через український кордон.

Нелегали були помічені військовими Державної прикордонної служби під час ранкової перевірки українсько-словацького кордону. Після виявлення африканці намагалися сховатися, повідомляють «Українські новини» з посиланням на представника держслужби відділу Гута.

Прикордонники зробили попереджувальний постріл у повітря, і перебіжчики зупинилися. Пізніше мігранти зізналися, що в пошуках роботи і кращого життя, вони хотіли потрапити до країн єврозони. З цією метою їм довелося вдатися до спроби перетнути українсько-словацький кордон.

Зараз затримані поміщені в ізолятор Чопського прикордонного загону, де очікують рішення суду.

Місяцем раніше за півкілометра від лінії державного кордону була затримана ще одна група нелегалів із Африки. В останні два роки спостерігається досить активне переміщення сомалійських мігрантів через закарпатсько-словацький кордон. Серед них часто зустрічаються неповнолітні перебіжчики. Управління прикордонної поліції через суди намагаються «пригальмувати» цей активний потік до Євросоюзу, повідомляє UA-Reporter.com.
Підписатися:

Коментарі