• Янукович доручив Пшонці вивчити обставини смерті Геннадія Конопльова

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 28 листопада 2011 року
Президент України Віктор Янукович висловив співчуття рідним Геннадія Конопльова з приводу смерті шахтаря під час протестного голодування в Донецьку.
Глава держави зобов'язав Генеральну прокуратуру до 8 грудня вивчити обставини смерті голови Родинської міської організації ветеранів та члена міського бюро ВО «Батьківщина», повідомляє прес-центр Президента.
Однопартієць померлого — заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко — також заявив, що необхідно терміново провести розслідування та притягнути до відповідальності правопорушників закону і причетних до загибелі Конопльова.
Під час пленарного тижня в парламенті опозиція буде домагатися розгляду питання щодо обставин знесення наметового містечка в Донецьку, загибелі людини та відповідальності посадових осіб, заявив віце-спікер Томенко.
Зараз біля будівлі облуправління Пенсійного фонду в Донецьку зібралося близько 200 ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які виражають через голодування протест свавіллю уряду. Вони пов'язали на рукава чорні стрічки на пам'ять про померлого однодумця і збирають гроші на його похорон.
Нагадаємо, 69-річний шахтар приєднався до протестної голодовки 24 листопада — на наступний день після того, як приїхав до наметового містечка підтримати чорнобильців. Вчора під час знесення намету, в якому він перебував, чоловікові стало погано, і він впав у кому. Працівникам «швидкої допомоги» так і не вдалося його врятувати.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...