• Опозиція відзначила річницю Помаранчевої революції

  • Володимир Бородін | Велика Епоха
    Середа, 23 листопада 2011 року
Опозиція провела мітинг у день річниці Помаранчевої революції 22 листопада біля Лук'янівського СІЗО на підтримку ув'язнених у ньому Юлії Тимошенко і Юрія Луценка. Потім прихильники опозиції відправилися на Майдан Незалежності, незважаючи на заборону київської влади.

На Майдані Незалежності опозиція також влаштувала мітинг. Його учасники тримали прапори Комітету учасників Помаранчевої революції (КУПР) національні прапори та прапори Батьківщини. Присутні скандували: «Революція», «свободу не спинити», «зека геть». Одночасно з цим, свій мітинг проводили і противники Тимошенко — представники Всеукраїнського військового союзу на чолі з екс-членом Партії регіонів Олегом Калашніковим.

Кілька сотень співробітників «Беркут» утворили заслін з боку головпоштамту вздовж проїжджої частини вулиці Хрещатик, щоб перешкодити учасникам мітингу перейти до стели Незалежності, де вони планували проведення акції.

Після мітингу прихильники опозиції спробували прорвати міліцейський кордон, але були зупинені силовиками. За повідомленням міліції, було затримано чотири учасники мітингу на честь річниці Помаранчевої революції. Їм загрожує адміністративне покарання за дрібне хуліганство.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...