• Янукович нагородив інвестора скандального будівництва у Києві

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 грудня 2011 року
Президент України Віктор Янукович нагородив орденом «За заслуги» ІІ ступеня ряд осіб, серед яких російський інвестор і благодійник Вагіф Алієв, колишній господар скандального будівництва в історичному районі Києва по вулиці Богдана Хмельницького, 7.
Як ідеться у відповідному Указі, опублікованому 1 грудня на офіційному сайті Президента, бізнесмен Алієв був нагороджений «за значний внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, багаторічну сумлінну працю та вагомі трудові досягнення».
Перед нагородженням інвестора, вчора, Київрада прийняла у комунальну власність вищевказаний недобудований об'єкт і додатково отримала від Вагіфа Алієва і його партнера Вадима Столара контракт на суму 10 млн гривень для завершення будівництва підрядниками.
Як повідомлялося раніше в ЗМІ, кияни протягом п'яти років домагалися скасування дозволу на роботи зі спорудження торгово-офісного центру на Богдана Хмельницького, 7, а також вимагали встановити мораторій на забудову історичного центру міста. 
У 2007 році це будівництво було визнано «небезпечним» через загрозу провалів у метро, однак забудовник оскаржив це рішення в суді. На початку грудня 2010 року забудова була знову відновлена. Однак уже 28 березня Київський апеляційний господарський суд визнав будівництво незаконним.
Пізніше, в кінці серпня нинішнього року, голова КМДА Олександр Попов заявив, що в будівлі на вулиці Богдана Хмельницького, 7 буде розміщений не торгово-офісний центр, а Музей історії Києва, що значно полегшить навантаження на метрополітен.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...