• Заарештовано російського мільярдера Віктора Батурина

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 30 листопада 2011 року
Тверський суд Москви 28 листопада затримав і помістив під арешт бізнесмена, колишнього віце-президента «Інтеко» Віктора Батурина за підозрою в шахрайстві з векселями компанії «Інтеко», повідомляють «РИА Новости».
Віктор БатуринПан Батурин, який є шваґром колишнього мера Москви Юрія Лужкова, просив звільнити його під заставу в 10 млн руб, проте суддя відхилив запит і задовольнив клопотання Головного слідчого управління ГУ МВС Росії про його арешт у зв'язку з тим, що затриманий може знищити докази.
Бізнесмена звинувачують у шахрайстві з чотирма векселями, один із яких був пред'явлений до оплати. За версією слідчих, Батурин намагався за підробленим документом отримати гроші. Ще три цінних папери перебувають в обвинуваченого, вважають вони.
Заарештований не визнає своєї провини і заявляє, що його обікрало і обмовило «Інтеко». «Я, векселеутримувач і не зобов'язаний нічого доказувати. І постраждалим сьогодні є я», ― підкреслив він.
У ЗМІ також з'явилися повідомлення про те, що по відношенню до шурина Лужкова можуть порушити ще одну справу ― про образу слідчих. У пресу потрапила відеозйомка затримання бізнесмена, де він висловлювався нецензурною лайкою та намагався сховатися в санвузлі від оперативників.
Раніше, в 2011 році, Батурин уже був судимий і засуджений до умовного терміну за шахрайство з нерухомістю.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...